Coś dla mężczyzn ;)

auto1

Każdy z mężczyzn  potrzebuje swojego kącika, w którym stworzy wymarzone miejsce do odskoczni. Problem leży w tym, że często zwyczajnie brakuje miejsca na swój kącik. Natomiast kiedy już jest, to problemem jest panujący w nim odwieczny bałagan. W ten sposób kącik zamienia się w graciarnię, do której nikt nie lubi chodzić. Przeszkadza samemu Panu domu jak i reszcie domowników, bo bawić się każdy lubi, natomiast sprzątać raczej nie.

Zmierzam do tego, że szafa wnękowa to nie tylko idealny mebel do domu. W garażu również sprawdzi się w 100%. Łatwiej jest utrzymać porządek, jeśli każda z rzeczy ma swoje miejsce. Do szafy nie dostaje się tyle kurzu, co do wolnowiszących półek. Zwróćmy też uwagę na to, że łatwiej jest się odnaleźć w szafie, niż na rozrzuconych półkach i w szafkach.

Na załączonym zdjęciu widać bardzo pomysłowo wykorzystaną półkę w szafie, która spełnia funkcję stolika z wiecznie rozłożonymi narzędziami, którego wyjątkowo nie trzeba sprzątać  po każdym użyciu. Stolik może być wysuwany, w ten sposób dodatkowo ułatwi korzystanie z niego i co ważne – jest schowany. Dzięki temu zagrożenie wyrzucenia wszystkiego na podłogę znika.

Podsumowując!

Szafa w garażu pozwoli Nam:

- łatwiej utrzymać porządek,

- na dłużej zachować czystość,

- przechowywać więcej rzeczy,

- maksymalnie wykorzystać miejsce,

- nadać mu elegancki wygląd,

- stworzyć zaciszny kącik dla kochanego. 

 

auto1    auto2


(Next Post) »


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2019 Blog Firelli | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress