Szafa w kuchni?

kuchnia

Tak! Właśnie tak brzmiałoby  zamówienie spiżarki, czy szafki do kuchni u nas. Do kuchni zamawia się klasyczny zestaw mebli ( no, bo przecież jak inaczej?). Dzięki temu nasza kuchnia momentalnie staje się mniejsza.  Nie kombinujemy z meblami w kuchni, a warto! Jasne, szafki wiszące to bardzo dobry pomysł na kompletne wykorzystanie przestrzeni. Jednak wadą, która często nas DOTYKA w tym przypadku, to róg bądź krawędź szafki, o który często uderzamy głową. Natomiast jeśli chodzi o półki wiszące, które nadają uroku naszym kuchniom, na których stawiamy kwiaty w doniczkach lub inne ozdoby, to trzeba przyznać, że kurzą się strasznie i osiada się na nich wszystko co paruje. Dodatkowo, jak nie pilnujemy czystości na bieżąco, to zawsze  znajdzie się domownik, który położy na półeczkę rzecz, która nie powinna się tam znaleźć. I tak z ozdobnej, wiszącej półki robi się wisząca półka szpecąca.

Piszę o tym wszystkim, ponieważ mamy idealny pomysł na umeblowanie kuchni. Jest to bardzo dobry schowek, zajmujący mało miejsca i upiększający kuchnie.  Z taką szafą nie potrzebujemy masy dodatków. Front szafy można zaprojektować samemu, albo po prostu wybrać z naszej ogromnej gamy. Taka szafa we wnęce nie zajmuje nam miejsca do poruszania się, lepiej wykorzystujemy przestrzeń pomieszczenia. Szafa może sięgać od podłogi do samego sufitu. Wybierając wygodne, niehałasujące drzwi przesuwane znów oszczędzamy miejsce! W szafie można schować wszystko, produkty spożywcze jak i akcesoria kuchenne. Może to być nasza spiżarka, szafa na garnki lub jedno i drugie. Zaletą szafy jest to, że kurz nie osiada się tak szybko. Produkty takie jak kasze, ryże, makarony, przyprawy nie muszą być w pojemnikach. Nasz (czasami), bałagan nie musi być widoczny dla wszystkich. Szafa wygląda nowocześnie, poprzez ładny front spełnia funkcję dodatku. Sami oceńcie, czy szafa w kuchni to dobry pomysł.

 

phoca_thumb_l_012_kuchnia_1 - Kopia (2)     phoca_thumb_l_d_6000_hochschrank


« (Previous Post)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2019 Blog Firelli | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress