Twoja własna wyspa

phoca_thumb_l_d_5080_eiche-terra_kochinsel

phoca_thumb_l_1101b_av_1030_kaschmir_people     phoca_thumb_l_1101_av_1030_kaschmir

 

Każdy chciałby mieć swoją wyspę. Dzięki Nam to może być możliwe! Może nie byłaby to jedna z Wysp Kanaryjskich… ale na pewno wyspa. Mowa oczywiście o wyspie w kuchni.

Kolejny pomysł na aranżacje. Modny i niezawodny. Jeśli chodzi o funkcje Twojej wyspy, to sam je wybierasz. W zależności od tego, co wmontujesz w wyspę. Może być to zlewozmywak, zmywarka, kuchenka lub płyta grzewcza, bądź po prostu dodatkowy blat, na którym można przygotowywać posiłki jak i je spożywać. Wyjść jest dużo. Musicie tylko wybrać najkorzystniejsze dla siebie. Warto pamiętać, że do wykorzystania mamy nie tylko blat, ale też szafki pod nim. Jeżeli na blacie montujemy zlewozmywak, to warto w szafkach umieścić zmywarkę. Drugą z opcji jest kuchenka lub płyta grzewcza na blacie. W takim przypadku dobrze jest mieć garnki i inne akcesoria kuchenne pod ręką. Garnki mogą wisieć nad wyspą lub razem z akcesoriami leżeć w szafce pod blatem. Jeżeli wyborem będzie sam blat, w szafkach można schować, co tylko dusza zapragnie. Wygodnie byłoby gdyby przy wyspie zagościły krzesła. Tym sposobem wyspa spełniałaby funkcję stołu.

Wyspa jest dobrym rozwiązaniem dla dużych kuchni lub otwartych przestrzeni. Zmniejsza przestrzeń do poruszania się. Dlatego też jest średnio dobrym pomysłem dla małych kuchni. Tak czy siak, wyspa jest pełna uroku. Z pewnością upiększy każdą kuchnię, małą i dużą. Prócz tego, dzięki wyspie możemy pracować w kuchni nie tracąc kontaktu z resztą domowników. W większości kuchni, pichcąc, zazwyczaj stoimy plecami do naszych rozmówców. Poza tym, wyspa to dodatkowe miejsce na sprzęt kuchenny.

To jak? Ktoś z Was skusiłby się na własną wyspę?

 

phoca_thumb_l_1003_neo_altweis_diva_violett (1)

phoca_thumb_l_1027_neo_altweiss_eiche_terra

phoca_thumb_l_1048a_em_6000_polarweiss


« (Previous Post)
(Next Post) »


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2019 Blog Firelli | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress