Smak wiosny

Helen-Granzote-Eurocucina-linhas-retas-e-cores

 

 Wiosna, wiosna, wiosna!

Czujemy ją wszędzie. Coraz więcej słońca,  coraz więcej witaminy D dostarczanej nam, czyli więcej uwalnianych endorfin, tzw. hormonów szczęścia. Coraz mniej może być tylko warstw odzieży na Nas. Coraz więcej mamy też ochoty na zmiany. Prawda? Wiosenne porządki zdecydowanie odświeżają nasze cztery kąty, ale myślę, że i wymianą mebli nikt by nie pogardził. Podobno, wiosna to najlepszy czas na to!

Jeżeli wiosna pcha Nam się przez okna, to wpuśćmy ją do środka. Nie bójmy się kolorowych wnętrz. Wyobraźcie sobie piękny, słoneczny poranek.  Promienie słońca wpadające przez okno w kuchni, odbijające się od kolorowych blatów. Poranna kawa w towarzystwie żywych kolorów na pewno pobudza z podwojoną mocą! Weźmy też dla przykładu biuro. Nie musi ono być urządzone w stonowanych kolorach, przy pochmurnej pogodzie pomogą Nam one zasnąć, żywe kolory pobudzą oczy i przy tym wyobraźnię, czyli pracę mózgu. Kolorowy wystrój jest dobrym rozwiązaniem również dla dzieci i młodzieży.

Helen-Granzote-Eurocucina-linhas-retas-e-cores       green-kitchen-interior-colors-1024x682


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2019 Blog Firelli | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress